Strona główna Wiadomości Wojciech Skoczylas panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Najważniejsze w Polsce spotkanie branży stacji paliw!

Wojciech Skoczylas panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Petrolnet.pl, 6 marca 2018

Dyrektor Biura Rozwoju Sprzedaży Pozapaliwowej PKN Orlen weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt.: „Sklep na stacji – ewolucja formatów – nowe regulacje, oczekiwania vs. realia rynkowe” podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. XVIII Forum Rynku Stacji paliw PetroTrend 2018, które odbędzie się już 28 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Wojciech Skoczylas panelistą XVIII Forum PetroTrend 2018

Autor: BROG B2B

Wojciech Skoczylas, od września 2017 roku pełni funkcję Dyrektor Biura Rozwoju Sprzedaży Pozapaliwowej w PKN Orlen. Posiada 18 letnie doświadczenia w branży. Poprzednio zarządzał Siecią CVS & Bistro w Lagerdere Travel Retail Polska, dbał o rozwój i zarządzał siecią kawiarni w spółce Empik. Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Bankowości w Radomiu, posiada Dyplom MBA University of Illinois at Urbana – Champaign i Politechniki Lubelskiej, absolwent studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Autor publikacji: „Rola technologii cyfrowych w kształtowaniu innowacji marketingowych”.

BROG B2B – media efektywnej komunikacji, wydawca m.in. czasopism STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE, ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portali www.petrolnet.pl i www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli stacji paliw do udziału w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Stacja Benzynowa Roku 2018, a także, po raz pierwszy, wyłonieni zostaną dostawcy roku w ramach Supplier of the Year 2018.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie praktycznej wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● pozyskanie istotnych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania, marketingu oraz obszarów, w których można generować oszczędności
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2018 oraz Supplier of the Year 2017
● obecność na najważniejszym w Polsce, renomowanym spotkaniu branży stacji paliw
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień

TEGOROCZNA EDYCJA
28 MARCA SHERATON WARSAW HOTEL!

WWW.PETROTREND.PL

!!! 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA TYLKO U NAS!!!

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG B2B - media efektywnej komunikacji - wydawcę czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store, Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, portali: www.petrolnet.pl, www.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Edwin Kaniuk
szef redakcji rynku stacji paliw
tel.: 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE