Strona główna Wiadomości Wołowinka w galaretce na mały i duży głód

Dla osób na diecie eliminacyjnej

Wołowinka w galaretce na mały i duży głód

Petrolnet.pl, 6 lutego 2018

Konsumenci, którzy oczekują szybkich, gotowych, a jednocześnie sycących produktów od niedawna mogą znaleźć w sprzedaży wyjątkowy specjał – wołowinkę w galaretce, która zależnie od pojemności na jaką się zdecydujemy, nasyci mniejszy bądź większy głód.

Wołowinka w galaretce na mały i duży głód

Autor: SmakMak

Kto powiedział, że przekąska nie może być jednocześnie pożywnym posiłkiem? Wołowinka w galaretce marki SmakMAK zawiera najwyższej jakości, pyszne mięso wołowe, które pozwoli nasycić głód, często zaskakujący nas w najmniej spodziewanych momentach.

W zależności od apetytu mamy do wyboru dwie wersje: 200 g - w sam raz nadające się na drobną lecz sycącą przekąskę poza domem lub 490 g – solidną porcję na większy głód, przyjęcie czy kolację w gronie najbliższych. Za recepturę specjału odpowiadają eksperci firmy – prawdziwi smakosze i pasjonaci polskich wyrobów. Ich celem jest nadawanie znanym przysmakom nowoczesnego blasku i przybliżanie ich jak najszerszej grupie klientów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
  NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO WŁAŚCICIELI STACJI PALIW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: LISTOPAD-GRUDZIEŃ

Wołowinka w galaretce to kolejna pozycja w szerokim portfolio producenta, która jest przyjazna osobom przebywającym na diecie eliminacyjnej. Świadczy o tym znajdujący się na etykiecie symbol przekreślonego kłosa, który informuje, że mamy do czynienia z bezpieczną żywnością bezglutenową.

Ze względu na niskokaloryczność (tylko 58 kcal w 100 g produktu!) wołowinka w galaretce świetnie sprawdzi się w diecie osób aktywnych fizycznie i takich, którym wygląd sylwetki nie jest obojętny.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.