OFERTA KOMUNIKACJI B2B DLA RYNKU STACJI PALIW, SKLEPÓW CONVENIENCE ORAZ GASTRONOMI I KONCEPTÓW KAWOWYCH PRZY STACJACH PALIW  

 

OFERTA SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI B2B DLA RYNKU STACJI PALIW

BROG B2B stanowi platformę mediów efektywnej komunikacji w obszarze business to business dla branży stacji paliw w Polsce
Nasze media docierają wprost do:
- właścicieli niezależnych stacji paliw
- prezesów, zarządów, dyrektorów i "kupców" z sieci i koncernów paliwowych

Dysponujemy trzema obszarami komunikacji przeznaczonej dla biznesu HoReCa:
I. NAJWAŻNIEJSZY NEWSOWY PORTAL BRANŻOWY:
WWW.PETROLNET.PL z newsletterem

II. NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE CZASOPISMO BRANŻOWE:
STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE

III. NAJWAŻNIEJSZE W POLSCE, DOROCZNE WYDARZENIE BRANŻOWE
składające się z: Forum, wystawy ze stoiskami dostawców, Business Speed Dating tj. indywidalnych serii spotkań dostawców z "kupcami"- osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy, wyposażenie, zaopatrzenie, inwestycje, modernizacje itp. u największych odbiorców;  uroczystej Gali z nagrodami dla najlepszych stacji STACJA BENZYNOWA ROKU oraz SUPPLIER OF THE YEAR nagród przeznaczonych dla najlepszych w roku dostawców.
Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND

WYKORZYSTANIE PAKIETOWE NASZYCH PRODUKTÓW ZAGWARANTUJE PAŃSTWU UZYSKANIE NAJWYŻSZEGO ZASIĘGU W GRUPIE ODBIORCÓW PRZY NAJNIŻYCH KOSZTACH DOTARCIA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KONTAKT Z BIUREM REKLAMY
BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. +48 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE