Strona główna Wiadomości XVII Forum PetroTrend 2017

Najważniejsze artykuły tygodnia - Petrolnet.pl

XVII Forum PetroTrend 2017

Petrolnet.pl, 21 grudnia 2016 25.04.2017 - 25.04.2017, Warszawa

XVII edycja Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2017 będzie obfitowała w interesujące dyskusje, wystąpienia znakomitych przedstawicieli branży oraz efektywne spotkania biznesowe. Po raz szósty zostaną przyznane nagrody w konkursie Stacja Benzynowa Roku dla najlepszych stacji w Polsce.

Tradycyjnie wydarzenie będzie najlepszą w roku okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji z partnerami, przedstawicielami branży oraz dostawcami i odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku w Sheraton Warsaw Hotel.

Właścicielom stacji paliw, które przystąpią do konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 (całkowicie za darmo!) przysługują DWA DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu.
Szczegóły już wkrótce!

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Htel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2017
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
 

XVII Forum PetroTrend 2017  będzie ściśle dostosowane do potrzeb operatorów rynku paliwowego ze szczególnym uwzględnieniem niezależnych właścicieli stacji, ale nie zabraknie też miejsca dla największych graczy na rynku. Program obejmie m.in. dyskusje na temat niskich marż, sposobów na zwiększenie zysków stacji, franczyzy, konsolidacji i własnej marki oraz scenariusza rozwoju polskiego rynku paliwowego. W ramach konferencji odbędą się panele dyskusyjne z udziałem wybitnych ekspertów i praktyków branży. Organizatorzy spodziewają się również dużej grupy firm dostarczających produkty, usługi oraz wyposażenie dla stacji i sklepu.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. Tradycyjnie w czasie wydarzenia zostaną zorganizowane specjalne spotkania w formule BUSINESS SPEED DATING. Będą to indywidualne spotkania, podczas których do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług będą przedstawiciele sieci stacji paliw („kupcy”) odpowiedzialni za modernizację, zaopatrzenie i wyposażenie stacji, sklepu i gastronomii. To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja dla sponsorów, wystawców lub uczestników konferencji do nawiązania relacji i wymiany informacji na temat współpracy z największymi odbiorcami największych sieci w Polsce.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych w polskim sektorze paliwowym. Tu m.in. omawiamy perspektywy i trendy rozwoju rynku, radzimy, jak przyciągnąć i utrzymać klienta, komentujemy zmiany przepisów, przedstawiamy innowacyjne rozwiązania dla przystacyjnych sklepów, restauracji i myjni. Forum od szesnastu lat gromadzi przedstawicieli kadry zarządzającej i menadżerów spółek paliwowych, których głos ma kluczowe znaczenie dla kształtu rynku paliwowego. Tradycyjnie w konferencji biorą udział właściciele stacji paliw, prezesi, członkowie zarządów sieci i koncernów, osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA – WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store; Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee,  portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także 

Kontakt z organizatorem:
Zbigniew Pąk – szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.