Strona główna Wiadomości Zmiany w składzie zarządu Lotos Petrobaltic

Kolejna zmiana w Lotosie

Zmiany w składzie zarządu Lotos Petrobaltic

Petrolnet.pl, 15 lutego 2017

Rada nadzorcza spółki Lotos Petrobaltic dokonała zmian w składzie zarządu spółki w związku z rezygnacją Marcina Jastrzębskiego, prezesa zarządu Grupy Lotos SA, z funkcji prezesa spółki Lotos Petrobaltic SA.

Autor:

W składzie zarządu pozostali: Grzegorz Strzelczyk, dotychczasowy wiceprezes spółki, dyrektor utrzymania ruchu i logistyki, Mariusz Kowalski, wiceprezes, dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych oraz powołany w 6 lutego br. dr Gavin Graham.

LIDERZY RYNKU - DOSTAWCY DLA STACJI PALIW - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- kliknij, aby zapoznać się z wersją elektroniczną

Dr Gavin Graham pochodzi z Edynburga. W branży naftowej pracuje od 35 lat. Specjalizuje się w poszukiwaniu zasobów i zagospodarowaniu złóż. W trakcie swojej kariery realizował projekty wydobywcze na wielu kontynentach: w Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Doktoryzował się w dziedzinie geologii, uzyskawszy stypendium od firmy Shell, które pozwoliło mu na przeprowadzenie 10-miesięcznych badań geologicznych w północnym Omanie. Zajmował kierownicze i doradcze stanowiska w takich koncernach jak: Shell, Petrofac, Crystol Energy czy Amplify Innovation, wdrażając strategie rozwojowe, zarządzając ładem korporacyjnym, odpowiadając za utrzymywanie relacji właścicielskich czy zarządzanie ryzykiem. Ostatnio zajmował się wspieraniem firm z branży oil&gas w redukcji kosztów i optymalizacji harmonogramów projektów.

Pełniącym obowiązki prezesa Lotos Petrobaltic został Grzegorz Strzelczyk.
Grzegorz Strzelczyk trafił do zarządu Petrobaltiku w czerwcu 2016 roku. Ten gdański radny PiS, w przeszłości związany był już ze spółką. Od 2006 do 2008 roku był bowiem wiceprezesem zarządu i dyrektorem ds. restrukturyzacji i rozwoju PPiEZRiG Petrobaltic.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.