Absolut Elyx w nowej butelce

Udostępnij nas na:
Od maja, w sklepach znajdziemy ekskluzywną wódkę Absolut Elyx w nowej butelce. Jej wygląd oddaje wartości marki jakimi są najwyższa jakość wódki premium oraz dążenie do perfekcji i odważnych rozwiązań. Autorem projektu jest londyńska agencja Stranger&Stranger.

Absolut Elyx prezentuje nowy projekt butelki. Marka, jak zawsze skupiona na dążeniu do perfekcji i rzemiosła na najwyższym poziomie, przedstawia propozycję nawiązującą do miedzi, która odgrywa kluczową rolę w procesie destylacji tego wyjątkowego produktu.

Nowa butelka wyróżnia się metaliczną etykietą w miedzianym kolorze, dzięki której trudno ją przeoczyć na sklepowej półce. Ponadto, projektanci z londyńskiej agencji Stranger&Stranger nadali jej smukły kształt oraz wzbogacili o żłobienia odbijające światło, przykuwając tym samym uwagę koneserów ekskluzywnego designu, ceniących eleganckie formy. Co ważne, zawartość Absolut Elyx pozostaje niezmieniona – skład i smak wódki jest taki sam.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Pracując nad Absolut Elyx zawsze staramy się rzucić wyzwanie konwencjonalnym rozwiązaniom.
Zależało nam na stworzeniu czegoś zaskakującego, luksusowego i eklektycznego. Naszą aspiracją było osiągniecie prawdziwego dzieła sztuki, m.in. dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Stranger&Stranger, która doskonale rozumie DNA naszej marki i potrafi oddać ducha stylu życia Absolut Elyx – mówi Agnieszka Michalska, senior brand manager marki Absolut.

Każda kropla Absolut Elyx (dostępnego na ponad 70 rynkach na całym świecie) powstaje w jednej miejscowości – w Åhus, w Szwecji. Cała produkcja opiera się na wyjątkowej filozofii One Source. Chodzi o to, iż począwszy od pierwszego małego ziarenka pszenicy, a kończąc na unikalnej butelce, wszystko tworzone jest w odległości nie większej niż 25 km. Dodatkowo, Absolut Elyx destylowany jest w specjalnej miedzianej kolumnie powstałej w 1921 roku, dzięki której z trunku usuwane są wszelkie niepożądane związki, a sam smak nabiera bogatego i niepowtarzalnego charakteru.

Absolut Elyx jest dostępny w butelce 0,7L.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.