Adam Pawłowicz panelistą XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij nas na:
Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu Lotos Paliwa weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt.: „Rynek w dobie konsolidacji – prognozy, wyzwania i oczekiwania”. Tegoroczne XIX Forum PetroTrend 2019 odbędzie się już 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Adam Pawłowicz odpowiada za realizację budżetu sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw w wysokości blisko 25 mld PLN, zarządza zakupami i sprzedażą artykułów FMCG i gastronomii o wartości ponad 500 mln PLN rocznie i zarządza siecią sprzedaży blisko 500 stacji własnych i franczyzowych należących do Lotosu. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami i grupami kapitałowymi, fuzjach i przejęciach, restrukturyzacji oraz zarządzaniu sprzedażą w segmencie B2C oraz B2B. Jako wiceprezes odpowiadał za sprzedaż w grupie Work Service, jako przedstawiciel funduszu private equity z grupy Societe Generale (później Amundi, obecnie V4C) pełnił funkcje prezesa grupy Konsalnet realizując szereg projektów M&A, w tym przejęcie jednego z głównych konkurentów na polskim rynku, brytyjskiej firmy G4S. W 2006 z ogromnym sukcesem wprowadził na giełdę państwowy Ruch pozyskując 250 mln PLN na rozwój spółki zarządzającej ponad 8 tysiącami punktów sprzedaży detalicznej. Wcześniej pracował w kancelarii prawnej White & Case. Był też prezesem Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych, skutecznie ściągając do Polski inwestycje japońskie, m.in. Toyota, NGK. Był członkiem wielu rad nadzorczych m.in. Orlenu, Chemii Polskiej oraz TVP. Wcześniej znany jako dziennikarz Pulsu Dnia, Wiadomości TVP i współtwórca programów informacyjnych Polsatu.

XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele reprezentujący sieci oraz stacje niezależne w osobach: właścicieli niezależnych stacji paliw, inwestorów, prezesów, dyrektorów, kupców z największych sieci stacji i koncernów paliwowych, a także dostawcy nowoczesnych technologii, produktów, usług i zaopatrzenia dla branży stacji oraz sklepów convenience.

BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca m.in. STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE oraz portalu PETROLNET.PL serdecznie zaprasza wszystkich do całkowicie BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w najważniejszym w Polsce spotkaniu przedstawicieli branży XIX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2019, któremu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu STACJA BENZYNOWA ROKU 2019. Wydarzenie odbędzie się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel. Udział w konkursie STACJA BENZYNOWA ROKU to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XIX Forum PetroTrend 2019 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Właścicielom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XIX Forum PetroTrend 2019 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
STACJA BENZYNOWA ROKU 2019
> kliknij po szczegóły <

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy dotyczącej wyłącznie sprawdzonych sposobów na rozwój biznesu i wymianą doświadczeń
● dyskusje z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji Warsaw Marriott Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2019 i Supplier of the Year 2019
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.