Avia w Polsce z pełną ofertą paliwowo-energetyczną

Udostępnij nas na:
Grupa Unimot, odpowiadająca za rozwój sieci stacji Avia w Polsce, uruchomiła nową witrynę internetową, która komunikuje swoją szeroką działalność pod marką Avia.

Nowa witryna Unimot funkcjonuje na dotychczasowej domenie www.unimot.pl, jednak stanowi połączenie oferty całej Grupy z projektem rozwoju franczyzowej sieci stacji paliw Avia, który do tej pory był promowany w serwisie www.aviapolska.pl.

– Naszym celem było stworzenie spójnej witryny internetowej, która zaprezentuje pełną ofertę Grupy Unimot, z uwzględnieniem informacji o tworzonej przez nas sieci stacji paliw Avia oraz z rozbudowanym serwisem relacji inwestorskich – twierdzi Adam Sikorski, prezes Unimot.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Serwis ma przejrzysty układ strony głównej, inspirowany szablonem witryny stowarzyszenia Avia International, którego członkiem jest spółka Unimot. Dzięki spójnym elementom graficznym i wyrazistej kolorystyce serwisu, nawigacja po nim jest bardzo intuicyjna i szybko przenosi odbiorcę do treści, którymi jest zainteresowany.

– Od momentu uruchomienia nowego serwisu www rozpoczynamy proces szerokiego komunikowania naszym obecnym oraz potencjalnym Klientom, że wszystkie produkty paliwowo-energetyczne Grupa Unimot oferuje teraz pod marką Avia – wyjaśnia Adam Sikorski.

– Bo Avia to nie tylko stacje paliw. Pod tą szwajcarską marką, która obecnie posiada ok. 3150 stacji paliw w 14 krajach Europy, nasi zagraniczni partnerzy od lat oferują także gaz, energię i inne produkty petrochemiczne. W tym samym kierunku rozwija się Unimot, dlatego w nowym serwisie internetowym pod marką Avia znajdziecie Państwo ofertę na zakup paliw, gazu LPG, energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, dostępną dla odbiorców hurtowych oraz indywidualnych – dodaje Adam Sikorski.

Witryna jest oparta na nowoczesnych rozwiązaniach i posiada liczne funkcjonalności ułatwiające wyszukiwanie treści. Na szczególną uwagę zasługuje dział relacji inwestorskich, w którym wszystkie najważniejsze dane, informacje tekstowe oraz pliki zostały zgrupowane i zaprezentowane zgodnie ze standardami zalecanymi przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i GPW.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.