Strona główna Wiadomości 5 coffeeheaven wprowadza koncept dla stacji paliw

CHI współpracuje z firmą Shell

coffeeheaven wprowadza koncept dla stacji paliw

Petrolnet.pl, 5 lipca 2011

Shell Polska uruchamia testowe kawiarnie marki coffeeheaven express we współpracy z firmą CHI, operatorem największej w Polsce sieci kawiarni coffeheaven. Do prób wytypowanych zostało pięć stacji w rejonie Warszawy.

coffeeheaven express to nowy koncept znanej sieci

Autor: CHI

Z początkiem lipca na wybranych stacjach paliw Shell zostały uruchomione wysoko wyspecjalizowane ekspresy kawowe, umożliwiające klientom przygotowanie kawy wysokiej jakości. Projekt ma charakter testowy i został początkowo wdrożony na pięciu stacjach Shell w rejonie Warszawy: na Wale Miedzeszyńskim, przy ul. Drewny i Stawkach oraz przy ul. Armii Krajowej w Piasecznie i przy DK7 w Michalinku. Testy potrwają kilka miesięcy.

coffeeheaven express to 425-kilogramowe w pełni zautomatyzowane ekspresy kawowe. Ich projekt był zainspirowany wieloletnią współpracą ze światowej klasy baristami i inżynierami. – Ciekawy design, prosta i intuicyjna obsługa w postaci panelu dotykowego, a przede wszystkim jakość kawy najwyższa dla tego typu rozwiązania – to wszystko wyróżnia maszyny coffeeheaven express – twierdzi firma. W procesie parzenia kawy używana jest mieszanka coffeeheaven house blend (mielona do każdego kubka kawy, co gwarantuje świeżość przygotowywanego napoju) oraz prawdziwe mleko. Woda podgrzewana jest do idealnej temperatury 93 stopni. Maszyny są niezwykle wydajne: są w stanie przygotować ponad sto napojów dziennie (m.in. caffé latte, cappuccino, czarną kawę, mocha, gorącą czekoladę) w kilku rozmiarach i smakach (dostępne są różne syropy smakowe). Niezbędny asortyment (kubki, serwetki, mieszadełka) jest naturalnie i ergonomicznie wkomponowany w całość. Choć ekspresy są dość potężne gabarytowo, mieszczą się zaledwie na jednym metrze kwadratowym powierzchni. Są łatwe w obsłudze, utrzymaniu i serwisowaniu, a dodatkowo, dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na surowce naturalne, są także przyjazne środowisku.

– Nasi klienci oczekują od nas coraz większej dostępności zawsze i wszędzie, a dynamika wzrostu rynku kawiarnianego w Polsce skłania do poszukiwania nowych kanałów z perspektywiczną wizją rozwoju. To wszystko zachęciło nas do poszukiwania nowych rozwiązań w tym zakresie – mówi Paweł Wasiljew, dyrektor zarządzający CHI Polska. – coffeeheaven express to całkowicie niepowtarzalna na polskim rynku koncepcja, która pozwoli cieszyć się kawą najwyższej jakości również w tych miejscach, gdzie nie ma szans, by uruchomić naszą tradycyjną kawiarnię, a gdzie jednocześnie potrzeby i oczekiwania klientów są bardzo wysokie. Takim miejscem są m.in. stacje paliw Shell – dodaje Paweł Wasiljew.

W ocenie Ewy Wieremiejczuk zarządzającej siecią dostaw Shell w Europie Środkowej i Wschodniej, propozycja gastronomiczna dla klienta w podróży jest kluczowym elementem uzupełniającym podstawową ofertę stacji paliw. Dlatego polskim klientom Shell może zaoferować wiele najlepszych i sprawdzonych propozycji gastronomicznych, a bez wątpienia do takich należy koncept coffeeheaven express.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel cocktaibaru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE