Deli by Shell w pierwszej lokalizacji poza stacją

Udostępnij nas na:
W budynku Amber na terenie krakowskiego biura Shell Energy Campus został otwarty kącik gastronomiczny deli by Shell, gdzie znalazły się wybrane produkty – do tej pory dostępne jedynie na stacjach Shell.

Na początku lipca o nowym projekcie sieci poinformował Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.

– Dzięki temu wszyscy pracownicy biura Shell Business Operations (SBO) w Krakowie oraz goście biura będą mogli skosztować naszych produktów deli by Shell na miejscu. Zapraszam i życzę smacznego – napisał Rafał Molenda.

Zdaniem Shell na polscy kierowcy już od dawna odwiedzają stacje nie tylko po to, by zatankować paliwo. Często chcą również załatwić jak najwięcej rzeczy w jednym miejscu, m.in. zrobić szybkie zakupy, odpocząć podczas podróży czy też zjeść zdrowy i pożywny posiłek.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE MAJ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Shell stara się nieustannie poszerzać granice swojej dzielności. Właśnie dlatego możemy nieustannie obserwować rozwój m.in. brandu gastronomiczny deli by Shell, który od 2 lipca jest dostępny również poza stacjami – komentuje najnowszy projekt biuro prasowe Shell Polska.

W opinii operatora najnowsza testowa inwestycja potwierdza wszechstronność i mobilność oferty deli by Shell oraz zaangażowanie firmy w rozwój usług pozapaliwowych.

Shell Polska nie jest jednak pierwszą siecią, która zdecydowała się na udostępnienie swojej oferty gościom odwiedzającym biuro spółki. Jako przykład można podać biurowiec „Senator” przy ul. Bielańskiej w Warszawie, gdzie znajduje się m.in. biuro PKN Orlen. Na parterze, tuż obok znajduje się Stop Cafe Meeting Point, w którego menu znalazły się także pozycje dostępne w koncepcie Stop Cafe na stacjach Orlen.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.