eXc Mobile Polska Sponsorem jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Udostępnij nas na:
Właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Jubileuszowe XX Forum PetroTrend 2020 odbędzie się 16 marca w Marriott Warsaw Hotel.

eXc Mobile to marka wyróżniających się kolorami i użytecznością akcesoriów do urządzeń mobilnych. W ofercie posiada kable, ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty samochodowe i inne funkcjonalne gadżety. Misją marki jest dążenie do perfekcji w tworzeniu produktów, które łączą w sobie użyteczność, jakość i styl.

Użyteczność to najważniejsza cecha produktu, która po długim okresie korzystania, decyduje o zadowoleniu z zakupu. Właśnie dlatego eXc Mobile przywiązuje tak olbrzymią wagę do testów. Produkty wprowadza na rynek dopiero, gdy jest w stu procentach pewna ich użyteczności. W każdym produkcie kryje się historia napisana przez życie.

Jakość – niezawodność, trwałość, dbałość o szczegóły wykonania. Wysoka jakość produktu idzie w parze z użytecznością, co daje pewność osiągnięcia maksymalnej satysfakcji z jego użytkowania. Przez długie lata. Marka eXc to rozumie, dlatego najwyższa jakość produktów jest ich standardem.

Styl – wiedzą, że finalny produkt z logiem eXc decyduje o tym, jak są postrzegani. Dążą do perfekcji w każdym detalu. Są marką, która ma swój niepowtarzalny styl, przez który wyraża się jej charakter i osobowość jej twórców.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele stacji w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora retail, convenience oraz food & coffe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani efektywnym wzmocnieniem swojej obecności, wizerunku, oferty sieci lub obiektów znajdujących się w portfolio, podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i współpracy.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.