Fentimans prezentuje nowy napój

Udostępnij nas na:
Połączenie słodkich i aromatycznych jabłek z orzeźwiającym smakiem cierpkich jeżyn – to aromat nowego napoju gazowanego Fentimans, który trafił na polski rynek.

Napój został stworzony z myślą o konsumentach szukających nowych sezonowych smaków i alternatywy do klasycznych napojów gazowanych. Apple & Blackberry trafi na półki sklepowe oraz do restauracji w sam raz na zbliżający się sezon letni.

Najnowszy smak dołącza do bogatego portfolio produktów Fentimans, zwiększając liczbę smaków dostępnych w poręcznym rozmiarze 275ml do dwunastu. Fentimans w swojej ofercie posiada napoje w rozmiarach od 125ml do 750ml, przeznaczone zarówno dla rynku HoReCa jak i dla sklepów.

– Fentimans stworzył kolejny wyjątkowy i aro­matyczny smak, który znakomicie sprawdzi się w nadchodzących ciepłych miesiącach. Jestem przekonany, że zyska uznanie naszych klientów i dołączy do pozostałych bestsellerów, takich jak Lemoniada Różana czy Piwo Imbirowe – komentuje Aleksander Gryger, dyrektor sprzedaży The Merchant Company, oficjalnego i wyłącznego importera i dystrybutora napojów Fentimans w Polsce. W Polsce napoje Fentimans są dostępne od 2013 roku i można je obecnie kupić w ponad 400 lokalach gastronomicznych, hotelach i sklepach na terenie całego kraju.

 

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.