Grupa Pieprzyk z 87. stacją

Udostępnij nas na:
Nowa stacja niezależnej sieci Moc Jakość Zysk, należącej do Grupy Pieprzyk, została otwarta pod koniec października br. w miejscowości Serby (woj. dolnośląskie).

Stacja mieści się przy ul. Głównej 1 w Serbach (67-210), przy drodze krajowej nr 12 prowadzącej do Leszna. W sprzedaży posiada: Eu 95, ON praz LPG (na wyposażeniu stacji są trzy dystrybutory, w tym jeden wieloproduktowy, dwustronny). Eu 95 oraz on magazynowane są w dwóch podziemnych zbiornikach o łącznej pojemności 31,7 m sześc. Obiekt został odkupiony od firmy P.P.H.U. Welt-Mark należącej do pana Marka Welsanta.

W bezpośrednim sąsiedztwie stacji działa czterostanowiskowa, samoobsługowa myjnia bezdotykowa marki Karcher w technologii Yello. Po przeciwnej stronie drogi jest zlokalizowana konkurencyjna stacja PKN Orlen nr 351.

To już 87. obiekt sieci, której właścicielem jest Grupa Pieprzyk – największy niezależny i prywatny operator na polskim rynku. Z informacji uzyskanych przez naszą redakcję wynika, że jeszcze w pierwszym tygodniu listopada br. do sieci Moc Jakość Zysk dołączy 88. obiekt zlokalizowany w Kędzierzynie-Koźlu. Już wkrótce na naszym portalu podamy więcej szczegółów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.