Kolejne cztery stacje już w sieci Moya

Udostępnij nas na:
W połowie lipca br. na terenie Polski działało łącznie 217 stacji pod logo Moya, po tym jak dołączyły do niej obiekty z województw: pomorskiego, łódzkiego i małopolskiego.

Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje na temat każdej z lokalizacji.

214.  Moya znajduje się w miejscowości Kaliska w województwie pomorskim, w pobliżu drogi krajowej nr 22. Właścicielem obiektu jest „KupCarGroup”. W swojej ofercie stacja posiada benzynę, olej napędowy oraz LPG. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe Moya, gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki oraz kawę. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji funkcjonuje kompresor i odkurzacz. Stacja pracuje całą dobę.

215. Moya została otwarta w Drużbicach w województwie łódzkim. Właścicielem obiektu jest „Stacja Paliw – Handel Stanisław Simiński”. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie rodzaje paliw włącznie z uszlachetnioną wersją ON Power. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe Moya. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji funkcjonuje myjnia i kompresor. Stacja jest czynna całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE MAJ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

216. Moya prowadzi działalność na terenie Krynicy Morskiej w województwie pomorskim. Właścicielem obiektu jest „Stacja Paliw – Jarosław Stanisław Galikowski”. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95 oraz olej napędowy, wraz z jego uszlachetnioną wersją ON Power. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe Moya. Stacja pracuje w godz. 7-16.

217. Moya znajduje się w miejscowości Bobrek w województwie małopolskim. Właścicielem obiektu jest „Stacja Benzynowa «Lipowiec» Kopiejka”. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie rodzaje paliw z uszlachetnioną wersją ON Power włącznie. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe Moya. Na terenie stacji znajduje się parking dla tirów. Stacja pracuje całą dobę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.