Limitowana edycja Bols Platinum Onyx

Udostępnij nas na:
Marka Bols Platinum nie zwalnia tempa. Po sukcesach limitowanych edycji Bols Platinum Magma i Bols Platinum Titan, Załoga Bols powraca z kolejnym innowacyjnym produktem. Bols Platinum Onyx to pierwsza wódka na świecie filtrowana onyksem.

Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Chcąc produkować najwyższej jakości wódkę, o najlepszym, łagodnym smaku, marka stale idzie o krok dalej. Nowy wariant, Bols Platinum Onyx, to pierwszy na świecie produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji onyksem – rzadkim minerałem pochodzenia wulkanicznego, o niesamowitych, warstwowo ułożonych barwach. Onyks to minerał znany już od czasów starożytnych, kiedy to zaczął być wykorzystywany w rękodzielnictwie, obecnie będąc poszukiwanym kamieniem kolekcjonerskim i ozdobnym.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Po sukcesach limitowanych edycji Bols Platinum Magma i Bols Platinum Titan, absolutnie innowacyjnych produktów, które spotkały się z niesamowitym przyjęciem konsumentów, marka nie spoczywa na laurach. Wierzymy, że Bols Platinum Onyx, nasza nowa, innowacyjna edycja limitowana, stanie się również takim samym przedmiotem pożądania i spotka się z tak samo entuzjastycznym odbiorem wśród polskich klientów, umacniając naszą pozycję wódki numer jeden w segmencie premium – mówi Kamil Jędrzejewski, brand manager marki Bols Platinum.

Marka Bols Platinum nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Jak głosi kampania komunikacyjna marki, której towarzyszy wprowadzenie na rynek Bols Platinum Onyx – załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń. Załogę Bols tworzą ekipy bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Lubią oni podejmować wyzwania w poszukiwaniu najbardziej autentycznych i ekscytujących doświadczeń, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. To właśnie dla nich powstał nowy wariant Bols Platinum – Bols Platinum Onyx.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.