Mamy video z XVIII Forum PetroTrend 2018!

Komplet uczestników w osobach przedstawicieli kilku tysięcy stacji paliw, dostawców i „kupców” z całej Polski. Szerokie grono właścicieli i dyrektorów stacji niezależnych oraz prezesów sieci. Praktyczne porady i sprawdzone metody na prowadzenie biznesu z sukcesem. A o atmosferze, która panowała podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży przekonają się Państwo ze zdjęć.

28 marca w Sheraton Warsaw Hotel na organizowanym przez nas od osiemnastu już lat Forum, spotkali się profesjonaliści decydujący o kierunkach rozwoju branży stacji paliw w Polsce. Nie zabrakło najwybitniejszych ekspertów i praktyków rynku, dostawców produktów i usług oraz przede wszystkim właścicieli i managerów stacji paliw.

To jedyna w roku okazja do indywidualnych spotkań na najwyższych szczeblach decyzyjnych, także w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych. To również wspaniała platforma do wymiany doświadczeń, własnych sposobów na sukces i niezliczonych, indywidualnych, praktycznych porad.

GALERIA FOTO
XVIII FORUM PETROTREND 2018
W OBIEKTYWIE WOJCIECHA BEDYŃSKIEGO
prosimy kliknąć,
aby obejrzeć wszystkie zdjęcia

W tym roku padł kolejny rekord – nie tylko w ogólnej liczbie uczestników, ale jak co roku udało nam się zgromadzić liczne grono „kupców”. Podczas tegorocznego Forum blisko 50 osób bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. spotkało się z dostawcami w strefie Business Speed Dating. Rozmowy – z realną szansę na KONTRAKTU ROKU – odbyły się równocześnie z konferencją w specjalnej sali przystosowanej do indywidualnych spotkań.

– Podczas XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 w ramach formuły Business Speed Dating odbyły się spotkania pomiędzy przedstawicielami blisko 50 firm dostarczających produkty i usługi dla rynku stacji paliw, a „kupcami” reprezentującymi sieci stacji paliw, niezależne obiekty i inwestorów. To było już 19. Business Speed Dating organizowane przez firmę BROG B2B podczas naszych konferencji branżowych dla rynków stacji paliw i HoReCa. Firma BROG B2B w 2013 roku jako pierwsza w Polsce wprowadziła nową jakość w kontaktach biznesowych na linii kupiec – dostawca. Od tego czasu ta formuła spotkań bardzo intensywnie się rozwija, zapewniając wysoki standard współpracy. Każda kolejna organizowana przez nas konferencja generuje coraz większe zainteresowanie, zarówno po stronie dostawców, jak i odbiorców. Podczas tegorocznego Forum PetroTrend odbyło się aż 1000 spotkań – podsumował Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży w BROG B2B.

Na zakończenie XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018, podczas wieczornej Gali z kolacją wyróżniliśmy najlepsze stacje paliw w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2018. Tu także padła rekordowa liczba zgłoszeń, a konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

Poznaliśmy także zwycięzców pierwszej edycji konkursu dla dostawców branży stacji paliw Supplier of the Year 2018. Wyjątkowych pięciu równorzędnych zwycięzców konkursu wybrało Jury złożone z kilkudziesięciu „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Wyróżnienie otrzymały firmy: AV Dystrybucja – dostawy dla stacji paliw, Hochland Polska, KED – producent i dystrybutor marki Komodo, Intereuropol Piekarnia Szwajcarska, Toms handel – dystrybutor marki Naztech.

WWW.PETROTREND.PL

Organizator BROG B2B – media efektywnej komunikacji, wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
Edwin Kaniuk – redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
tel.: 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 11 =