Nowa promocja na stacjach Lotos

Udostępnij nas na:
Jak ustaliła redakcja petrolnet.pl, akcja promocyjna sieci Lotos potrwa sześć tygodni. Tym razem kierowcy, którzy zdecydują się na zbieranie naklejek w zamian za zatankowane paliwa, będą mogli wymienić kupony na kawę, napoje Dynamic oraz zimowy płyn do spryskiwaczy.

„Potrzebujesz solidnej dawki energii do dalszej jazdy? A może Twoje wycieraczki usychają z braku płynu do spryskiwaczy? Zajrzyj na stacje paliw Lotos i weź udział w nowej promocji <<Uzupełnij płyny za 1 grosz>>. Mamy wszystko, czego Ci potrzeba” – w ten sposób Lotos zachęca kierowców do skorzystania z nowej akcji promocyjnej, która na stacjach sieci ruszyła 24 października br.

Klienci, którzy zatankują minimum 25 litrów dowolnego paliwa otrzymają naklejkę. Dzięki zbieraniu i naklejaniu na kupon kolejnych znaczków kierowcy będę mogli wybrać jedną z nagród płacąc za nie tylko 1 grosz. Na uczestników akcji czekają: aromatyczna kawa (2 naklejki), podwójna porcja napoju energetycznego Dynamic (2 naklejki) lub 2-litrowy zimowy płyn do spryskiwaczy marki Dynamic (5 naklejek).

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Promocja trwa do 4 grudnia, a nagrody można odbierać do 18 grudnia. Podczas jednej transakcji można otrzymać maksymalnie dwie naklejki, a jeden kupon upoważnia do odbioru jednej nagrody. Promocja dotyczy również operacji dokonywanych kartami flotowymi Lotos Biznes, ale nie łączy się z promocją „Tankuj i odbierz BON o wartości 20 zł”.

W akcji bierze udział 459 z 483 stacji działających pod marką Lotos i Lotos Optima.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.