Nowa stacja Axan dołączyła do sieci

Udostępnij nas na:
Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, najnowsza placówka rozpoczęła działalność 20 marca br. w Węgrowie przy ul. Przemysłowej 9B, w woj. mazowieckim.

Obiekt jest wyposażony łącznie w cztery dystrybutory: dwa Eu 95, jeden ON oraz jeden LPG. Przy stacji działa sklep convenience – w niedużym pawilonie można znaleźć podstawowe produkty z kategorii spożywczej, higienicznej i przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Wśród usług dodatkowych znalazł się również koncept pod marką Axan Food – który na chwilę obecną oferuje menu hot dogów, jednak przedstawiciele sieci zapowiadają rozwój oferty jeszcze w bieżącym roku.

Na terenie obiektu działa również samoobsługowa myjnia bezdotykowa. Do dyspozycji kierowców oddano cztery stanowiska wyposażone zarówno w szczotki, jak i tradycyjną myjkę ciśnieniową typu jet. Kierowcy w ramach usług auto spa mogą skorzystać także z odkurzacza.

Stacja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00–22.00, natomiast w weekendy pracuje w godzinach 8.00–22.00. Placówka jest zlokalizowana w centrum Węgrowa, w pobliżu sklepów Biedronka i Topaz.

Jak udało nam się dowiedzieć w bezpośredniej rozmowie z przedstawicielem firmy, w sieci Axan działa już 18 stacji. W 2019 roku pracę pod marką Axan powinny rozpocząć co najmniej jeszcze dwie placówki.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.