Nowa stacja sieci Huzar

Udostępnij nas na:
W ostatnim czasie na huzarowej mapie stacji paliw pojawił się nowy punkt. Czerwono-żółta stacja otwarta została w Żurominie.

Polskie Stacje Paliw Huzar to sieć należąca do prywatnych właścicieli. Jest wiele powodów, dla których wybierają oni właśnie tę polską markę. O powodach wyboru sieci Huzar oraz ofercie stacji paliw w Żurominie krótko opowiedział Łukasz Makowski, który niedawno zdecydował o dołączeniu do sieci.

Co przekonało Pana do przystąpienia do sieci Huzar?

Przez jakiś czas analizowałem rynek. Do przystąpienia do sieci Huzar przekonały mnie atrakcyjne, w porównaniu do innych sieci, warunki współpracy oraz to, że w swoim biznesie chciałem promować polską markę i polskie produkty. PSP Huzar to rodzima sieć z wyłącznie polskim kapitałem.

Stacje należące do sieci Huzar oferują nie tylko różnego rodzaju paliwa, ale także bogaty asortyment i usługi. Co znajdziemy na Pana stacji?

Nasza stacja oferuje bogaty wybór towarów spożywczych, płynów eksploatacyjnych, olejów silnikowych i akcesoriów samochodowych. Nasi klienci mogą ugasić pragnienie ciepłymi napojami w kąciku kawowym „Najlepsza Kawa Huzar” oraz zaspokoić głód w kąciku z fast foodem, gdzie serwujemy pyszne hot dogi, zapiekanki i świeże kanapki.

Innowacją jest nasze stoisko branży informatycznej, które oferuje m.in. tusze, tonery, materiały eksploatacyjne, drukarki, drukarki fiskalne, peryferia komputerowe, a także serwis komputerowy.

Stoisko IT na stacji paliw? Skąd taki pomysł?

Chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów. W dobie niehandlowych niedziel nawet tusz czy papier do drukarki staje się produktem pierwszej potrzeby podczas weekendowej czy późnowieczornej pracy.

Czy na Pana stacji znajdziemy regionalne produkty?

Na tę chwilę nie posiadamy w ofercie produktów regionalnych, ale prowadzimy rozmowy z potencjalnymi dostawcami. Mam nadzieję, że już niebawem na półkach naszego przystacyjnego sklepu klienci znajdą lokalne specjały.

Jakie ma Pan plany na dalszy rozwój obiektu?

W przyszłości planujemy uruchomienie stanowiska obsługi aut, tj. myjni samochodowej wraz z odkurzaczem, a także budowę parkingu wielkopowierzchniowego dla TIR. Potrzeba na to trochę czasu, ale będziemy się starali sukcesywnie rozwijać nasz obiekt i zapewniać klientom nowe usługi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <