Nowe inspiracje od znanego producenta słodyczy

Udostępnij nas na:
Wedel wzbogaca swoją czekoladową ofertę o dwie tabliczki inspirowane włoskimi, aromatycznymi kawami. Gorzka czekolada z nadzieniem o smaku espresso oraz czekolada mleczna o smaku cappuccino to propozycje dla wielbicieli wyrazistych smaków.

Połączenie kawy i słodkich wyrobów ma masę fanów na całym świecie. Kawa i czekolada to duet niemalże idealny. Od teraz możemy jeszcze bardziej podkreślić smak swojej ulubionej kawy dzięki nowym, wedlowskim czekoladom w dwóch pysznych smakach.

Mała czarna

Pierwsza propozycja z czekoladowo-kawowej oferty E. Wedel będzie strzałem w dziesiątkę dla zwolenników mocnych i wyrazistych smaków. Gorzka, wedlowska tabliczka została połączona z kremowym nadzieniem o smaku włoskiego espresso. Tak, jak poranne espresso, tabliczka o gramaturze 100g może stać się nieodłącznym elementem codziennego rytuału.

Łagodne wydanie

Tym, którzy kawę lubią w łagodniejszej wersji, E. Wedel proponuje z kolei mleczną czekoladę z nadzieniem o smaku cappuccino. Od teraz zwolennicy tego kremowego, włoskiego specjału mogą delektować się swoim ulubionym smakiem również pod postacią czekolady.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.