Nowe stacje BP

Udostępnij nas na:
W ostatnim czasie rozpoczęły działalność dwie nowe stacje BP. Są to: stacja BP Botanik w Lublinie (woj. lubelskie) i stacja BP Trybunał w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie). Obecnie sieć BP liczy 551 stacji, w tym 242 stacje partnerskie i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 20 kwietnia 2016 roku BP wprowadziła na polski rynek technologię Active. Paliwa BP z technologią Active, zawierające miliony usuwających zanieczyszczenia cząsteczek, opracowane zostały z myślą o eliminowaniu zanieczyszczeń z silnika przy ich stosowaniu. Usuwają brud, chronią silnik przed ponownym zanieczyszczeniem oraz minimalizują problemy i szkody spowodowane przez zanieczyszczenia (takie jak pogorszenie ekonomiki i dynamiki jazdy oraz częstsze naprawy).

Technologia Active jest obecna we wszystkich paliwach ciekłych BP w Polsce. Po raz pierwszy regularne paliwa BP z technologią Active usuwają zanieczyszczenia z silnika i zapobiegają ich ponownemu gromadzeniu. Z kolei paliwa BP Ultimate z technologią Active to nasze najlepsze jak dotąd paliwa czyszczące silnik, które zapewniają szybsze i dokładniejsze oczyszczanie niż paliwa regularne. Przy ciągłym stosowaniu paliwa BP Ultimate mogą zwiększyć zasięg samochodu nawet do 56 km dla oleju napędowego Ultimate Diesel i do 44 km dla benzyny bezołowiowej Ultimate 98*.

*W porównaniu do zwykłych paliw. Zwykłe paliwa to paliwa bez dodatków spełniające.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.