Nowy partner dołączył do Circle K

Udostępnij nas na:
Na początku kwietnia br. do sieci Circle K dołączyła kolejna stacja. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Marszałka Piłsudskiego 124A w Końskich (woj. świętokrzyskie).

Nowa placówka prowadzi działalność na zasadzie franczyzy, jest własnością firmy Geert Oil, której prezesem jest Paweł Kuleta.

Na podjeździe znajdują się trzy dystrybutory, w tym LPG i ON HS (tzw. High Speed Diesel – HSD). Oferuje następujące paliwa: miles® 95, miles® diesel, milesPlus® diesel, milesPlus® 95, LPG SupraGaz.

Wśród usług dodatkowych dostępnych na stacji znalazły się: koncept kawiarniano-gastronomiczny Simply Great Coffe m.in. z ofertą hot dogów i kawy z automatycznego ekspresu, czterostanowiskowa myjnia bezdotykowa, kompresor, punkt Lotto. Powierzchnia pawilonu handlowego wynosi 90 m kw. Obiekt jest czynny całą dobę siedem dni w tygodniu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nowy obiekt – wyróżniający się nowoczesnym, piętrowym budynkiem pawilonu handlowego – powstał na działce, na której jeszcze w 2013 roku stał budynek zamkniętej ok. 2008 roku małej stacji paliw, obsługującej przed laty m.in. pojazdy lokalnego PKS-u. Co najmniej od 2017 roku, działała w tym miejscu bezdotykowa myjnia. W dniu 12 kwietnia br. odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej placówki franczyzowej działającej marką Circle K.

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć 350 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.