Tarczyński w gronie kandydatów do Supplier of the Year 2019

Udostępnij nas na:
Przedstawiciele firmy – czołowego producenta wysokiej jakości wędlin z segmentu premium – spotkają się z kilkudziesięcioma osobami odpowiedzialnymi za zakupy, zaopatrzenie i inwestycje w niezależnych sieciach i największych koncernach w ramach Business Speed Dating podczas XIX Forum PetroTrend 2019. Tarczyński weźmie tym samym udział w konkursie dla najlepszych dostawców – Supplier of the Year FPT 2019. Wydarzenie odbędzie się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Tarczyński to czołowy producent wysokiej jakości wędlin z segmentu premium, który jest obecnie najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 50 proc. udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości. W tym celu posiada własne laboratorium technologiczne, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, zlokalizowany w zakładzie produkcyjnym Tarczyński, w Ujeźdźcu Małym koło Wrocławia. Drugi zakład produkcyjny znajduje się w Bielsku Białej.

W portfolio marki znajdują się produkty doceniane przez Klientów za smak i najwyższą jakość. W kategorii kabanosów producent oferuje szeroki wachlarz produktów – między innymi cienkie i eleganckie kabanosy z linii Exclusive, teraz dostępne także w formie pojedynczych paluszków. Kabanosy Exclusive Easy dzięki formie paluszków, możliwości ponownego zamknięcia oraz stojącemu opakowaniu gwarantują konsumentowi wygodę konsumpcji, a produktowi nadają w pełni charakter przekąski. W ofercie marki, oprócz kabanosów, znajdują się także parówki z szynki, z fileta z kurczaka i z fileta z indyka. Wszystkie parówki marki Tarczyński charakteryzują się bardzo wysoką mięsnością – w przypadku parówek z szynki jest to aż 97 proc. mięsa z szynki i produkowane są bez dodatku glutaminianu, glutenu, barwników i fosforanów. Ponadto producent oferuje także, popularną wśród mam, linię produktów dedykowanych najmłodszym – Gryzzale, wyroby suche, oraz wędliny z kotła.

Produktów marki Tarczyński posmakować można nie tylko na rodzimym rynku. W ramach szerokiej działalności eksportowej, smaki polskich wędlin poznawać mogą konsumenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, ze Szwecji, z Czech, Irlandii, Belgii, Francji, Włoch, Grecji, Rumunii czy też z Węgier.

W konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora stacji paliw, sklepu convenience oraz gastronomii, które do dnia 10 lutego 2019 r. zgłosiły i opłaciły swój udział w XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIX Forum PetroTrend 2019.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.