Total w programie TVN Turbo

Udostępnij nas na:
„Samochód marzeń: kup i zrób” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych poświęconych motoryzacji. Od najbliższych odcinków w ratowanie samochodów wartych zachowania włącza się producent olejów i środków eksploatacyjnych – Total.

Według szacunków średni wiek samochodu osobowego w Polsce przekracza 12 lat. Wśród nich są modele uznawane za youngtimery, ale też takie, o których potocznie mówi się „auto z duszą”. Często ich remont czy bieżąca naprawa przekraczają możliwości finansowe właściciela. Pomocą jest idea programu „Samochód marzeń: kup i zrób” emitowanego w TVN Turbo. Jego autorzy, przy wsparciu sponsorów zajmują się przywróceniem pierwotnego blasku perełkom motoryzacji.

– Przy wyborze samochodu do naszego programu nie kierujemy się jego wartością rynkową. Bardzo często ważniejszy jest związek emocjonalny pomiędzy autem, a jego właścicielem, taki rodzaj pasji czy miłości do czterech kółek – mówi Adam Klimek, prowadzący program „Samochód marzeń: kup i zrób”.  – Cieszę się, że nasze podejście do tematu podziela coraz więcej widzów, co potwierdzają wyniki oglądalności. Trudno jednak byłoby udźwignąć cały ciężar napraw i renowacji bez wsparcia Partnerów takich jak Total Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W ramach współpracy w każdym odcinku programu „Samochód marzeń: kup i zrób” prowadzący będą używać produktów marki Total. To nie tylko oleje silnikowe, ale także produkty smarne do skrzyń biegów, mostów i układów hydrauliczny oraz płyny hamulcowe i do chłodnic.

Total jest globalnym producentem energii oraz dostawcą, wiodącą międzynarodową firmą branży ropy naftowej i gazu, jednym z głównych graczy w dziedzinie niskowęglowej energii. 98 000 zatrudnionych osób pracuje nad zapewnieniem czystej, bezpieczniejszej, wydajniejszej i bardziej innowacyjnej energii, dostępnej dla maksymalnie dużej liczby ludzi. Jako odpowiedzialny obywatel korporacyjny, skupiamy się na zapewnianiu, by nasze działania w ponad 130 krajach całego świata były nieprzerwanie owocne w sensie ekonomicznym, społecznym i środowiskowym.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.