Trwa rebranding stacji Arge na BP

Udostępnij nas na:
W pierwszym tygodniu lipca BP rozpoczęło przebudowę dwóch stacji Arge w Krakowie, a także w Czarnym Dunajcu i w Chyżnym. Prace polegały m.in. na demontażu oznakowania wizualnego poprzedniej marki. Poszczególne stacje sieci były przejmowane przez BP w dniach od 28 czerwca do 7 lipca br.
Fot. BP Polska

– Zgodnie z wcześniejszymi umowami i zgodą wydaną przez UOKiK, trwa przebudowa pierwszych stacji Arge. Proces zakupu stacji Arge przez BP został sfinalizowany podpisaniem aktu notarialnego przez obie strony. Niebawem otworzymy pierwsze stacje ze zmienionym logo z Arge na BP – taki komentarz Barbary Wiążewskiej, dyrektor generalnej działu BP Retail w Polsce pojawił się na oficjalnym twitterowym koncie koncernu.

W krótkim oświadczeniu zamieszczonym m.in. na profilach Arge Paliwa w mediach społecznościowych sieć przeprosiła za ewentualne niedogodności w funkcjonowaniu placówek.

– Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. Zapraszamy na stacje paliw prowadzone pod marką Arge – w Krakowie przy ulicy Pasternik 65 (wjazd do Krakowa) oraz w Książu Wielkim, a także wkrótce, na nasze nowe stacje – czytamy w oświadczeniu zarządu i pracowników spółki Arge.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją prezesa UOKiK zezwalającą na koncentrację BP przejęło 17 stacji Arge, a równocześnie zostało zobowiązane do sprzedania dwóch stacji paliw w Cieszynie.

Czytaj więcej: Warunkowa zgoda na koncentrację: BP – Arge

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.