W trosce o wzrok kierowców

Udostępnij nas na:
Stres wzrokowy pojawia się przy zbyt długiej jeździe, nieprzerywanej odpoczynkiem oczu, wpatrywaniem się przed siebie w czasie wykonywania zadań o dużym stopniu koncentracji. Jest to charakterystyczne dla jazdy samochodem, przebywania w kabinie ze stale włączoną klimatyzacją i utrudnionym widzeniem podczas złych warunków drogowych.

Stąd powstało pojęcie stresu wzrokowego u kierowcy lub syndrom osłabienia wzroku u kierowcy. Do najczęstszych objawów należą: zmęczenie/ból oczu, ból szyi i ramion, ziewanie, odruch drapania się po głowie, suche oczy i trudności w koncentracji.

W odpowiedzi na potrzeby kierowców zmagających się z problemem zmęczonych oczu, na rynku pojawił się produkt – kompresy Eye Fit. To kosmetyk, który stanie się doskonałym uzupełnieniem oferty w sekcji aptecznej na w sklepie na stacji paliw.

Działają relaksacyjnie na oczy zmęczone długotrwałą jazdą i błyskami świateł oraz nawilżają rogówkę i skórę powiek. Łagodzą objawy stresu wzrokowego i poprawiają dobrostan oczu oraz widzenia.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.