Właścicielka Browaru Hoplala o trendach rynkowych

Udostępnij nas na:
– Rynek piw w Polsce ulega ciągłym zmianom. Browary rzemieślnicze rosną w siłę, podobnie jak dostępność różnorodnych piw kraftowych na półkach sklepowych. Polacy coraz bardziej cenią sobie mniejsze lokalne inicjatywy i chętniej sięgają po produkty polskiego pochodzenia. Wiedzą, że piwo nie ma jednego smaku, ale że istnieje cała gama możliwości i wachlarz wyboru na półkach z kraftem – komentuje specjalnie dla naszej redakcji Dominika Diller, właścicielka Browaru Hoplala.

Jakość produktu staje się ważniejsza niż ilość, co bardzo nas cieszy. Piwa ze sztucznymi aromatami i syropami smakowymi ustępują miejsca tradycyjnie warzonym piwom z dodatkiem świeżych owoców i aromatycznych przypraw.

Rynek rośnie bardzo szybko, dlatego musimy nadążać z produkcją piwa przy zachowaniu wysokiej jakości, do której konsumenci się szybko przyzwyczajają. Tradycyjny proces browarniczy musi zostać zachowany, nie istnieje droga na skróty. Pracujemy jako manufaktura, dlatego za nasze duże osiągnięcie uważamy utrzymywanie tak samo wysokiej jakości produktu, smaku i receptury w każdej kolejnej warce. Ta stabilność pozwala nam budować długotrwałe relacje zarówno z dystrybutorami, jak i finalnymi konsumentami naszych piw.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nie ulega wątpliwości, że dążymy do szerokiej dostępności naszych piw. Sklepy przy stacjach paliw są atrakcyjnym kanałem sprzedaży dla browarów rzemieślniczych. Właśnie dzięki stacjom benzynowym możliwe jest, aby Hoplala była dostępna o dowolnej godzinie oraz w dowolnym miejscu – i to nie tylko w dużych miastach, ale też dla lokalnych społeczności, w miejscach, gdzie łatwiej o wysokiej jakości stacje paliw niż o duży hipermarket z szeroką półką piwa. Forum PetroTrend jest doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji oraz zbudowania większej rozpoznawalności marki. Cieszymy się, że udało nam się wziąć udział w tym wydarzeniu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.