Wyselekcjonowana oferta Pause Café na stacjach Total

Udostępnij nas na:
Pod koniec ubiegłego roku sieć stacji Total zaprezentowała nową odsłonę strefy Pause Café. Po udanym okresie próbnym, oferta sieci kawiarni Columbus została na stałe wprowadzona we wszystkich punktach Total, w których dostępny jest koncept kawowy.

Współpraca z firmą Columbus to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego klienta stacji paliw, który oczekuje nie tylko najwyższej jakości paliwa, ale również bardzo dobrej kawy i zdrowego, smacznego jedzenia. Oferta zdobędzie uznanie nawet wśród najbardziej wymagających entuzjastów kawy. Kolejnym planowanym krokiem jest wdrożenie linii gastronomicznej, prosto z menu Columbus.

Wybór partnera nie był przypadkowy. Columbus to polska firma z dziewięcioletnim doświadczeniem, zbudowana na dobrych praktykach biznesowych i rozważnej ścieżce rozwoju, działająca między innymi w modelu franczyzowym. Sieć Columbus to 22 kawiarnie działające w największych miastach Polski, 7 kawiarni własnych oraz 15 franczyzowych. Autorskie menu i starannie skomponowane mieszanki kawy są ich przewagą konkurencyjną.

Obecnie kawa Columbus jest dostępna na siedmiu stacjach paliw Total, a klienci mogą wybierać pomiędzy kawą ze zbalansowanej mieszanki ziaren Arabiki i Robusty, a stuprocentową Arabiką. Zakończenie procesu implementacji nowej oferty kawowej zaplanowano na kwiecień br. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie oferty gastronomicznej w wybranych lokalizacjach. Menu zostało opracowane po dokładnej analizie potencjału stacji oraz propozycji konkurencji, przede wszystkim z myślą o lokalnych potrzebach naszych franczyzobiorców.

Koncept kawowo-gastronomiczny Pause Café to oferta rozwijana przez Total od początku działalności koncernu w polskim sektorze retailowym. Podstawowa wersja zawiera menu kawowe oraz fast-food. Pause Café działa w wybranych lokalizacjach.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.