Xawery Miodowy zachęca – #Zostańwdomu i buduj formę

Udostępnij nas na:
W dobie szalejącej epidemii koronawirusa, gdzie zobowiązani jesteśmy do przebywania w domach, kluczowym jest by zachować zdrowy rozsądek w podejmowanych przez nas działaniach. W sieci pojawiają się dziesiątki memów na temat epidemii a także liczne poradniki jak ćwiczyć w domu, jak dbać o kondycję fizyczną przy ograniczonych możliwościach.

Jednak ważnym – by hasło „zostań w domu i buduj formę” mogło stać się prawdziwym – jest także odpowiednia dieta i sposób odżywiania. Wielu specjalistów podkreśla, że trening to jedynie składowa „budowania formy”, pozostałą stanowi właściwy sposób odżywiania – zbilansowana dieta, unikanie żywności wysoko przetworzonej, eliminacja cukru ze spożywanych posiłków.

Z pomocą w tym zakresie przychodzi podpoznański producent przekąsek Xawery Miodowy, który w marcu br. wprowadził na rynek serię ciastek będących aromatycznym połączeniem ziaren i naturalnego miodu. Produkty te są stworzone bez dodatku cukru, charakteryzują się wysoką zawartością białka i błonnika pokarmowego. Warto podkreślić, iż każde ciastko wyprodukowane jest ręcznie, co pozytywnie wpływa na jego smak (leśny, szarlotkowy lub kawowy) i nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Prosty skład, relatywnie niska cena (ok. 4,49 zł za 50g) czynią z Xawerego idealną przekąskę około-treningową. #Zostańwdomu trwa, więc na chwilę obecną produkty dostępne są online. Docelowo mają być dostępne także na stacjach paliw, gdzie przekąski o „zdrowym charakterze” są coraz bardziej pożądane przez Klientów, nie tylko w sytuacjach kryzysowych z jakimi aktualnie musimy się zmierzyć.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2020!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.