Zmiany w składzie zarządu Orlen Południe

Udostępnij nas na:
Decyzją rady nadzorczej Orlen Południe, z początkiem dnia 17 września 2018 roku, na stanowiska członków zarządu spółki powołani zostali Krzysztof Famulski (Chief Financial Oficer – CFO) oraz Tomasz Sanecki.

W związku z powyższym od 17 września 2018 roku skład zarządu Orlen Południe przedstawia się następująco:

Jarosław Wróbel – prezes zarządu
Krzysztof Famulski – członek zarządu
Grzegorz Juszczyk – członek zarządu
Tomasz Sanecki – członek zarządu

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Orlen Południe to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen. Powstała w ramach konsolidacji aktywów PKN Orlen. W jej skład weszły Rafineria Trzebinia i Rafineria Nafty Jedlicze. Działania konsolidacyjne objęły także Fabrykę Parafin Naftowax i Zakładową Strażą Pożarną, które zostały połączone z Rafinerią Trzebinia.

Działalność biznesowa Orlen Południe koncentruje się na głównych segmentach produktowych zw. z produkcją i sprzedażą biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników. Konsekwentnie rozwijane technologie, nacisk na rozwój know-how i szereg działań optymalizacyjnych stanowią podstawę do rozwoju spółki Orlen Południe w kierunku biorafinerii. Uzupełnieniem oferty są produkty uzyskiwane podczas przerobu ropy naftowej i regeneracji olejów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.