Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

XV Forum Profit Hotel 2020

14 grudnia @ 08:00 - 22:00

Najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach hotelarzy, inwestorów, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się w naszej autorskiej, tradycyjnej i stacjonarnej formule już 14 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The Hub. Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI i portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału.

W programie tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy bierze udział ponad 60 osób wyłącznie bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach niezależnych.

Firmy, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty inwestorom, właścicielom obiektów niezależnych oraz kupcom z sieci serdecznie zapraszamy do współpracy m.in. w ramach naszej autorskiej formuły Business Speed Dating.

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2020 wezmą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XV Forum Profit Hotel 2020 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating.

Spotkania będą organizowane w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera Jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas uroczystej, wieczornej kolacji z Galą na zakończenie XV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2020.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.profithotel.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły i program tegorocznej edycji.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Organizator

BROG B2B
Telefon:
664 463 083, 22 290 66 11
Email:
z.pak@brogb2b.pl
Strona internetowa:
horecanet.pl

Miejsce

Crowne Plaza Warsaw – The Hub
Rondo Daszyńskiego 2
Warszawa,
+ Google Map