Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXIII Forum Petrorend® 2024

15 kwietnia

Najważniejsze w Polsce spotkanie branży stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych, właścicieli, inwestorów, a także kupców i dostawców. XXIII Forum PetroTrend® 2024 odbędzie się 15 kwietnia br. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie w naszej autorskiej, tradycyjnej i stacjonarnej formule. Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in. czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE i portalu PETROLNET.PL. Zapraszamy serdecznie do udziału w XXIII Forum PetroTrend 2024.

W programie XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnymi.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia.

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców dla stacji paliw, sklepów convenience, konceptów kawowych oraz gastronomicznych do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach stacji oraz obiektach niezależnych.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny Stacja Benzynowa & Convenience Store
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.forumpetrotrend.com/

Organizator

BROG B2B
Phone
664 463 083
Email
z.pak@brogb2b.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Krakowska Warszawa
Aleja Krakowska 237/U1
Warszawa,
+ Google Map