Przyłącz się do sieci MOYA!

Udostępnij artykuł
MOYA to ogólnopolska sieć stacji paliw. Obecnie działa w niej prawie 350 placówek, w tym ok. 80 stacji własnych. MOYA to siła marki, atrakcyjność oferty oraz bogate know-how i elastyczność we współpracy z partnerami.
Efektywna współpraca

Głównym wyróżnikiem sieci MOYA na polskim rynku jest indywidualne i partnerskie podejście do współpracy z franczyzobiorcami. Na przestrzeni 27 lat funkcjonowania na polskim rynku, spółka Anwim wypracowała bardzo korzystną ofertę, która odpowiada na zapotrzebowanie partnerów i daje możliwość dobrego startu w biznesie. Partnerzy wchodzący do sieci MOYA otrzymują pełne know-how, wsparcie marketingowe, mają także możliwość nieustannego pogłębiania swojej wiedzy z tematów biznesowych.

Współpraca z siecią MOYA cechuje się wysokim poziomem elastyczności. Umiejętność dostosowania się do potrzeb partnerów z pewnością jest wyjątkowym atutem MOYA.

Każda stacja paliw rozpoczynająca pracę w sieci MOYA zyskuje nowoczesny, jednolity wygląd. Partnerzy korzystać mogą z wynegocjowanych centralnie rabatów na zakup sprzętu, wyposażenia i usług. MOYA organizuje szkolenia i konkursy sprzedażowe dla pracowników stacji, a także specjalny program ambasadorski dla najlepszych stacji sieci. Doradztwem i bieżącą pomocą służą partnerom sieci MOYA koordynatorzy operacyjni regionu.

Kompleksowa oferta

MOYA oferuje najwyższe standardy obowiązujące na nowoczesnych stacjach paliw, przede wszystkim wysokiej paliwa, w tym uszlachetnioną wersję oleju napędowego ON MOYA Power, których gwarantem jest niezależny program badawczy TankQ oraz liczne usługi i produkty pozapaliwowe.

Nieustannie rozwijany jest koncept gastronomiczny Caffe MOYA oraz oferta sklepowa. Do menu Caffe MOYA w ubiegłym roku zostały dodane zestawy śniadaniowe, zestawy dla dzieci czy sezonowe kawy i ciastka. Poszerzany jest również wachlarz produktów marki własnej. Do napoju energetycznego MOYA Energia, przyjaznych dla środowiska płynów do spryskiwaczy, zapalniczek i zawieszek zapachowych, w ubiegłym roku dołączyła naturalna woda mineralna.

Rozwiązania dla floty

Jednym z priorytetów sieci MOYA jest obsługa klientów biznesowych. Firma rozwija własny program flotowy MOYA Firma oraz aplikację mobilną MOYA Firma. Aplikacja umożliwia realizację płatności za transakcje flotowe bez użycia fizycznej karty. Rozwiązanie zapewnia właścicielom flot wgląd w czasie rzeczywistym w stan finansów, pozwalając zwiększyć kontrolę nad wydatkami oraz ułatwiając dokonywanie transakcji.

Stacje MOYA akceptują większość kart operatorów zewnętrznych, takie jak m.in. UTA, DKV, BZA, EuroWag czy IQCard. Sieć rozwija segment flotowy także poprzez budowę kolejnych, dedykowanych wyłącznie biznesowi, stacji automatycznych na zachodnim i południowym pasie granicznym.

Operator sieci

Właścicielem sieci stacji paliw MOYA jest założona w 1992 r. firma Anwim S.A. Spółka jest jedną z większych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oraz transporcie paliw na terenie całego kraju.

Właścicieli stacji paliw zainteresowanych szczegółami współpracy z siecią MOYA zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Koordynatorami sieci MOYA:

  • Polska północno-wschodnia i centralna – Wojciech Kowalski, tel. +48 514758448
  • Polska północno-zachodnia, zachodnia i południowo-zachodnia – Rafał Drywa, tel. +48 508010926
  • Polska wschodnia i centralna – Rafał Anuszkiewicz, tel. +48 509846315
  • Polska południowo-zachodnia i centralna – Tomasz Janas, tel. +48 505182435
  • Polska południowo-wschodnia – Adrian Petraszko, tel. +48 693223167
Kontakt

ANWIM S.A.
ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

tel.: 22 496 00 00
fax: 22 496 00 03
e-mail: biuro@anwim.pl