TotalEnergies

Udostępnij artykuł
TotalEnergies, znane dotąd jako TOTAL, działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych, asfaltów, przemysłowych płynów specjalnych oraz hurtowej sprzedaży paliw. TotalEnergies jest czwartym koncernem energetycznym na świecie. Prowadzi ponad 16 600 stacji paliw głównie w Europie, Afryce i Azji.

W 2014 roku firma weszła w Polsce na detaliczny rynek sprzedaży paliw otwierając stacje paliw działające na zasadzie franczyzy. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska oferuje swoim partnerom między innymi paliwa premium Excellium, koncept kawowy i gastronomiczny Pause Café, kartę paliwową Total Card, program lojalnościowy Total Club oraz wiele innych produktów własnych.

TOTAL CARD – karta paliwowa

Total Card działa w środowisku Eurotrafic, dzięki czemu jest akceptowana na 14 000 stacji w całej Europie. W ofercie dla klienta dużymi atutami są między innymi możliwości tworzenia i blokowania kart, ustawienia limitów na karcie, a także możliwość wyboru towarów i usług dostępnych na jednej karcie. Dużym ułatwieniem również jest fakturowanie zbiorcze za wszystkie transakcje. Total Card wyróżnia także dostępność do stacji TotalEnergies w całej Europie. Aby zapewnić użytkownikom jak najbezpieczniejszy produkt wszystkie karty Total Card wyposażono w chip, który wraz z PIN-em doskonale zabezpiecza wykonanie transakcji. Total Card to również karta z możliwością płatności za autostrady, tunele oraz opłaty drogowe. Proponujemy również przejrzysty system raportowania wraz z analizą transakcji. Każdy posiadacz karty Total Card ma dostęp online do pełnej historii i możliwość zweryfikowania każdej z transakcji.

TOTAL CLUB – program lojalnościowy szybkich nagród

Total Club to program lojalnościowy oparty na mechanizmie szybko rotujących punktów. Zapewniamy proste i skuteczne narzędzie pozwalające na budowanie lojalności wśród klientów odwiedzających nasze stacje. Klienci mogą korzystać z aplikacji mobilnej, tradycyjnej karty lojalnościowej lub z obu nośników jednocześnie. Dzięki temu jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie. Mechanizm Total Club został stworzony z myślą o stałym wspieraniu naszych produktów i usług. Oferujemy klientom drobne, ale możliwe do szybkiego uzyskania nagrody – kupony rabatowe, gratisy, drobne upominki. Dzięki temu klienci zyskują na członkostwie przy każdej wizycie na stacji! Total Club to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku stacji paliw. Nasi eksperci na bieżąco reagują na rynkowe trendy i stale poszerzają możliwości naszego programu lojalnościowego. To klienci mówią nam, czego oczekują, a my wychodzimy naprzeciw ich potrzebom.

TOP SERVICE – najwyższe standardy utrzymania stacji i obsługi klienta

Top Service to system opracowany z myślą o stałym doskonaleniu doświadczenia konsumenckiego klientów stacji TotalEnergies na całym świecie. Dzięki starannie przygotowanym narzędziom badawczym, regularnie weryfikujemy poziom obsługi klienta oraz utrzymania stacji. Przeprowadzamy szkolenia, nadajemy certyfikaty i prowadzimy programy motywacyjne – zarówno dla franczyzobiorców stacji TotalEnergies, jak i dla ich pracowników.

PALIWA EXCELLIUM – wysokiej jakości paliwa premium
Excellium Diesel
 • Zapobiega do 93% zanieczyszczeń na wtryskiwaczach*,
 • Ułatwia uruchomienie silnika w niskich temperaturach,
 • Chroni filtry paliwa,
 • Szybsze i łatwiejsze tankowanie oraz zapobieganie rozlaniom paliwa dzięki zmniejszeniu pienienia,
 • Chroni zarówno najnowsze, jak i starsze silniki.
Excellium 98
 • Zapobiega do 99% zanieczyszczeń na wtryskiwaczach*,
 • Utrzymuje najlepsze osiągi silnika bez względu na styl czy warunki jazdy dzięki podwyższonej liczbie oktanowej – 98,
 • Chroni zarówno najnowsze, jak i starsze silniki.
  *W porównaniu do paliw bez dodatków.
 • OPRÓCZ TEGO ZAPEWNIAMY
 • Pakiet badań jakości paliw,
 • Program szkoleń dla pracowników oraz programy motywacyjne,
 • Akcje promocyjne dla sieci i dedykowane dla lokalizacji, z uwzględnieniem jej specyfiki.
Telefon kontaktowy: +48 22 481 93 87. Formularz kontaktowy jest dostępny tutaj.