STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE – czasopismo właścicieli stacji paliw

Udostępnij artykuł

Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP dostęp do pełnego wydania. NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE czasopismo właścicieli stacji paliw. NIEKWESTIONOWANY LIDER ZASIĘGU W TEJ GRUPIE. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli stacji niezależnych; inwestorów; prezesów, dyrektorów, kupców z sieci i koncernów paliwowych oraz decyzyjnych przedstawicieli branży w NAJSZERSZYM Z MOŻLIWYCH ZASIĘGÓW w Polsce.

WYDANIE BIEŻĄCE – POPRZEDNIE NUMERY DOSTĘPNE PONIŻEJ

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży docierające do właścicieli niezależnych stacji paliw, prezesów, zarządów, kupców i dyrektorów z sieci, ekspertów, analityków, architektów i biur projektowych oraz wszystkich pasjonatów branży w Polsce.

Poza standardową imienną wysyłką egzemplarzową czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją video z organizowanego przez nas, od dziewiętnastu lat, dorocznego święta branży stacji paliw, kupców i dostawców do przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.

Kontakt w sprawie współpracy
BIURO REKLAMY BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor ds. sprzedaży
tel. 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

POPRZEDNIE NUMERY WYDANE 2021-2017