LIDERZY RYNKU – Dostawcy dla Stacji Paliw: RAPORT

Udostępnij artykuł

LIDERZY RYNKU – Dostawcy dla Stacji Paliw: RAPORT to skuteczny poradnik umożliwiający dokonywanie właściwych zakupów. Prezentuje aktualną ofertę produktów i usług firm oraz analizy dotyczące rynku. Zawiera wypowiedzi ekspertów, właścicieli spółek i „kupców” odnośnie oczekiwanych form współpracy. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania. NIEKWESTIONOWANY LIDER ZASIĘGU W TEJ GRUPIE. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli stacji niezależnych; inwestorów; prezesów, dyrektorów, kupców z sieci i koncernów paliwowych oraz decyzyjnych przedstawicieli branży w NAJSZERSZYM Z MOŻLIWYCH ZASIĘGÓW w Polsce.

WYDANIE BIEŻĄCE – POPRZEDNIE NUMERY DOSTĘPNE PONIŻEJ

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW  – RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych:
– niezależnych właścicieli stacji paliw;
– prezesów i zarządów sieci stacji paliw;
– „kupców”, menadżerów i dyrektorów w sieciach bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp.;
– architektów i projektantów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe.
Poza egzemplarzową wysyłką imienną czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją video z organizowanego przez nas, od dziewiętnastu lat, dorocznego święta branży stacji paliw, kupców i dostawców do przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.

BIURO REKLAMY BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl