STACJE PALIW Sprzedaż Detaliczna: RAPORT

Udostępnij artykuł

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT to oczekiwana, doroczna publikacja dla branży stacji paliw. Zawiera najnowsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe, wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP dostęp do pełnego wydania. NIEKWESTIONOWANY LIDER ZASIĘGU W TEJ GRUPIE. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli stacji niezależnych; inwestorów; prezesów, dyrektorów, kupców z sieci i koncernów paliwowych oraz decyzyjnych przedstawicieli branży w NAJSZERSZYM Z MOŻLIWYCH ZASIĘGÓW w Polsce.

WYDANIE BIEŻĄCE – POPRZEDNIE NUMERY DOSTĘPNE PONIŻEJ

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT dociera do odbiorców kwalifikowanych – decyzyjnych profesjonalistów branży:
– niezależnych właścicieli stacji paliw;
– prezesów i zarządów sieci stacji;
– „kupców”, menadżerów i dyrektorów w sieciach bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp.;
– architektów i projektantów podejmujących ostateczne decyzje zakupowe.

Poza standardową imienną wysyłką egzemplarzową czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży stacji paliw i sklepów convenience w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją video z organizowanego przez nas, od dziewiętnastu lat, dorocznego święta branży stacji paliw, kupców i dostawców do przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND

Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.

BIURO REKLAMY BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

POPRZEDNIE WYDANIA