30 stacji AS 24 w Polsce

AS 24 kontynuuje rozwój sieci w Polsce. Do końca 2018 roku firma otworzy jeszcze stacje w okolicach Gdańska, Wrocławia i Krakowa, co da łącznie 30 punktów w naszym kraju.

Kolejnych pięć jest w trakcie budowy, między innymi w Krzywej (węzeł autostrady A4 z DK 94) i Radziszewie (węzeł autostrady A18 z DK 31).

W całej Europie AS 24 ma już ponad 800 placówek własnych i 12 000 partnerskich. Na każdej z nich można płacić kartą AS 24 lub AS 24 Eurotrafic.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Passango Europe również w Austrii

Ale liczby to nie wszystko. AS 24 rozwija swoje usługi dla firm transportowych. Flagowym produktem jest urządzenie Passango Europe, które umożliwia elektroniczne uiszczanie opłat drogowych we Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i od niedawna również w Austrii. Korzyści? Kierowca nie stoi w kolejce do bramek autostradowych, tylko pokonuje je po pasach ekspresowych, korzystając dodatkowo z rabatów na opłaty drogowe.

– Passango Europe to także geolokalizacja. Operator floty otrzyma alert, jeśli kierowca porusza się trasą, na której nie powinien się znaleźć. To również większe bezpieczeństwo karty paliwowej AS 24, ponieważ system automatycznie identyfikuje sytuację, gdy płatność odbywa się w innej lokalizacji, niż wynika ze wskazań urządzenia – mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.

Kiedy Passango Europe w Niemczech?

AS 24 prowadzi zaawansowane prace, aby oferować Passango Europe również w Niemczech. Oficjalne wprowadzenie usługi zaplanowano na połowę 2019 roku.

Partnerem technologicznym AS 24 w zakresie projektu Passango Europe jest firma Siemens.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.