47 Subway w sieci Lotos

Udostępnij artykuł

Jak dowiedziała się nasza redakcja, w lutym na stacji paliw Lotos MOP Mała Holandia sieć otworzyła restaurację Subway. Obiekt znajduje się przy trasie S7 na odcinku Gdańsk – Nowy Dwór Gdański.

Lotos Subway MOP Holandia

Stacja Lotos SF820 MOP Mała Holandia prowadzi działalność pod adresem: Dworek 8E, 82-103 Dworek, w woj. pomorskim. W swojej ofercie posiada zarówno wszystkie podstawowe typy paliw płynnych, jak i paliwa premium marki Dynamic. Umożliwia także tankowanie dodatku AdBlue. W ramach usług pozapaliwowych podróżni mogą skorzystać: ze sklepu convenience, prysznica, odkurzacza, kompresora, parkingu tir, kolektury Lotto. Stacja akceptuje większość kart flotowych obsługiwanych w ramach sieci Lotos. Jest czynna całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Według przedstawicieli Grupy Lotos to już piąte otwarcie franczyzowej restauracji Subway na stacji sieci w tym roku. W ramach rozwoju usług pozapaliwowych Lotos zwiększa dostępność oferty przygotowywanych na miejscu sandwiczy, sałatek i wrapów przy głównych szlakach komunikacyjnych w kraju.

O sieci Subway

Dziś sieć Subway liczy ponad 44 000 restauracji w 108 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja Subway w Polsce powstała w 2000 r. w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy ponad 141 punktów w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.