81 stacja Grupy Pieprzyk już działa

Udostępnij artykuł
Do sieci Moc Jakość Zysk, której właścicielem jest Grupa Pieprzyk, dołączył kolejny obiekt.

Stacja jest zlokalizowana w przy ul. Portowej 1B w Głogowie (woj. dolnośląskie). To już drugi obiekt sieci Moc Jakość Zysk w tym mieście. Właściciel zapowiada, że w przyszłości w Głogowie ma zamiar otworzyć kolejne placówki handlowe.

Jest wyposażona w jeden sześciowężowy, dwustronny dystrybutor wieloproduktowy oraz w dystrybutor LPG. W swojej ofercie posiada paliwa: Eu 95, ON oraz LPG.

W ramach usług dodatkowych przy stacji działa sklep typu convenience oraz czterostanowiskowa samoobsługowa myjnia bezdotykowa marki Karcher Yellow.

Co najmniej jeszcze w 2016 roku placówka prowadziła działalność pod marką Orlen Gaz – należała do firmy P.P.H.U. Welt-Mark należącej do pana Marka Welsanta. Wcześniej (co najmniej w 2008 roku) stacja prowadziła działalność pod marką Gama Gaz (właściciel PHU P. Minkus).

Marka Moc Jakość Zysk tworzy obecnie największą sieć stacji (81 obiektów) należącą do jednego właściciela. Najnowsza placówka zlokalizowana w Głogowie została otwarta w kwietniu br. W zestawieniu ilościowym Grupa Pieprzyk wyprzedza firmy budujące sieć na zasadzie franczyzy i partnerstwa, takie jak: Slovnaft (80 stacji), Huzar (73 stacje) czy Avia (46 stacji) – wg danych POPiHN na dzień 31 marca br.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.05.2019
Aktualizacja: 23.05.2019