94. stacja Grupy Pieprzyk

Udostępnij artykuł
[NASZ NEWS] Grupa Pieprzyk w dniu 4 sierpnia br. dokonała oficjalnego otwarcia swojej nowej stacji Moc Jakość Zysk. 94. placówka sieci jest zlokalizowana w woj. opolskim.

Nowa stacja mieści się pod adresem Przechód 68A, 48-317 Przechód (woj. opolskie) i działa całodobowo 7 dni w tygodniu.

Z dodatkowych informacji pozyskanych przez naszą redakcję wynika, że obiekt został wybudowany w roku 2005. To typowa mała stacja podmiejska, wyposażona w dwa dystrybutory – jednostanowiskowy ON oraz dwustanowiskowy benzyn, a także wydzielone punkt tankownia LPG. Posiada trzy zbiorniki na paliwa płynne o łącznej pojemności ponad 67 m sześc. Wcześniej placówka należała do firmy Oil Best (stan na rok 2013).

– Oprócz ON, PB95 i LPG nasi klienci skorzystają z bogatej oferty sklepu, w którym można nabyć wszelkie akcesoria samochodowe, art. spożywcze, napoje itp. a także nasze produkty własne takie jak warzywa, owce, soki owocowe. Miłośnicy naszej kawy Colucci również będą zadowoleni, tak samo jak zgłodniali klienci na których ciepły hot-dog już czeka. Serdecznie zapraszamy! – czytamy w komunikacie sieci zamieszczonym na portalu facebook.

Autorski koncept gastronomiczny sieci w ofercie posiada dania ciepłe, takie jak hot dogi, zapiekanki oraz tosty. Ponadto na wszystkich stacjach Moc Jakość Zysk dostępne są polskie produkty rolne, których producentem jestem Grupa Pieprzyk.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.08.2020
Aktualizacja: 19.08.2020