Agnieszka Samel-Gorzela z Grupy Orlen wśród panelistów XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024

Udostępnij artykuł

Kierownik Działu Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej w Orlenie Agnieszka Samel-Gorzela weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl – XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Agnieszka Samel-Gorzela zabierze głos w panelu dyskusyjnym “Lojalność za jakość – profit dla klienta, perspektywa pracownika”, który odbędzie się podczas XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, inwestorów, kupców i dostawców do stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Agnieszka Samel Gorzela Forum PetroTrend

Agnieszka Samel – Gorzela

Od 7 lat Menadżer w Orlen S.A., Ambasador Marki Pracodawcy. Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B oraz B2C w branżach energetyka, HoReCa, finanse, edukacja. Kieruje Działem Standardów i Relacji z Klientami Sieci Detalicznej w Orlen S.A. Z wykształcenia psycholog, odpowiada za standard i jakość obsługi klienta w sieci sprzedaży detalicznej Orlen S.A. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w szkoleniu sił sprzedaży.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.03.2024
Aktualizacja: 12.03.2024