Amic Club – nowa nazwa programu lojalnościowego sieci Amic

Udostępnij artykuł

Sieć 116 nowoczesnych stacji paliw Amic Energy od trzech lat z powodzeniem prowadzi swój program lojalnościowy. Powstał on w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Uczestnicy programu mogą korzystać z wielu benefitów. Wśród nich są: zniżki na paliwo, zakup produktów w sklepie w specjalnych cenach, czy wymiana punktów na nagrody z katalogu. Z początkiem czerwca program zadebiutuje pod nazwą Amic Club.

Amic Club

Program Amic Club

Zmiana ta ma na celu uspójnienie komunikacji marki Amic Energy oraz wzmocnienie jej świadomości wśród klientów. Wszystkie działania sieci są ze sobą wzajemnie powiązane i ukierunkowane na rozwój austriackiego brandu w Polsce. Klienci Amic Energy jednoznacznie doceniają wyselekcjonowaną ofertę produktów i usług dostępnych w sieci, a także wysoką jakość obsługi. W XV edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, konsumenci docenili Amic Energy przyznając jej tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi 2022”, w kategorii „Stacje paliw”.

Oferta Amic Club daje swoim klientom możliwość szybkiego zbierania punktów za każde tankowanie oraz zakup produktów i usług na stacjach Amic Energy. Bardzo doceniana przez uczestników programu jest też szybkość obsługi przykasowej. Wystarczy podać Sprzedawcy numer telefonu, na który jest zarejestrowana karta Amic Club, a wszystkie punkty i rabaty zostaną odpowiednio przyznane. Karta Amic Club jest również dostępna w aplikacji Amic Energy PL.

Nagrody, kupony i rabaty

Klienci Amic Club mają możliwość wykorzystywania swoich punkty na różne sposoby. Mogą wymienić je na atrakcyjne, markowe produkty z katalogu nagród, wymienić je na kupony, którymi można zapłacić za paliwo i produkty sklepowe. Kolejną z możliwości jest uruchomienie 90-dniowych rabatów na paliwo. Program umożliwia też wymianę punktów je na rzecz fundacji niosących pomoc Ukrainie.

Katalog Amic Club to jeden z największych w Polsce katalogów dla klientów programów lojalnościowych, w ofercie nagród znajdują się popularne marki, w tym marki premium, a asortyment obejmuje ponad 600 wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości.

Amic Club to klub zadowolonych Klientów!

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.