Amic Energy na targach Stacja Paliw

Udostępnij artykuł

Firma AMIC Energy jest wystawcą na międzynarodowych 27 Targach Stacja Paliw. Targi odbywają się w dniach 11 – 13 maja br. w Warszawie w Expo na ul. Prądzyńskiego 12/14.

Amic Energy stoisko targi

Targi w Warszawie

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw to znane branżowe wydarzenie organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Podczas kilku dni prezentowane będą aktualne trendy w dziedzinie technologii, usług, produktów, a także rozwiązania biznesowe dla całej branży paliwowej.

W tym roku w wydarzeniu po raz pierwszy weźmie udział firma Amic Polska, reprezentująca sieć stacji paliw Amic Energy. Wystawca przygotował wyróżniające się spośród konkurencji stoisko, które naprawdę warto odwiedzić.

Stoisko Amic Energy

Specjalnie zaprojektowana strefa i jego ciekawa forma wizualizacji mają odzwierciedlać stacje Amic Energy. Na miejscu będzie można poczuć się jak podczas wizyty na stacji: odpocząć w strefie komfortu Food Point, napić pysznej kawy, porozmawiać z pracownikami firmy i odbyć wirtualną wycieczkę po stacji. Obecni będą również przedstawicie działu sprzedaży karty flotowej oraz przedstawiciel ds. rozwoju franczyzy, którzy przybliżą ofertę sieci.

Odwiedziny stoiska i wstęp na targi są całkowicie bezpłatne.

W celu wejścia na targi należy wypełnić formularz rejestracyjny w punkcie rejestracji gości (hol główny). Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo identyfikator umożliwiający poruszanie się po całym terenie targowym.

Amic zaprasza

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw to nie tylko ważne wydarzenie, ale również okazja do zebrania najlepszych praktyk, uzyskania kluczowych informacji z sektora paliw i energii oraz omówienia bieżących problemów, które w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości są znaczące dla tej branży.

Amic Energy serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska w Hali nr 1, stoisko D2 w dniach 11-13 maja.

Źródło: Amic Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 12.05.2022
Aktualizacja: 12.05.2022