Amic Energy największym franczyzobiorcą marki Subway

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Dwa lata dynamicznego rozwoju i modernizacji stacji paliw Amic Energy wystarczyło, by koncern stał się największym franczyzobiorcą amerykańskiej sieci Subway® w Polsce, a klienci mogli cieszyć się pysznymi, świeżymi kanapkami w aż 41 lokacjach.

Koncern Amic Energy postawił na restauracje Subway® w 2018 roku – pierwszy taki punkt znajduje się przy ul. Morskiej w Gdyni. Najnowsze restauracje zostały w otwarte Dąbrowie Górniczej i Łodzi, a do końca roku pojawią się kolejne dwie. Słynne kanapki, przygotowywane ze świeżych składników i wypiekanego na miejscu pieczywa, są dostępne dla klientów stacji paliw Amic Energy w całym kraju.

Wybór tego konceptu gastronomicznego był związany nie tylko z modernizacją stacji, ale przede wszystkim z wdrażaniem usług przeznaczonych dla klientów dokonujących świadomych decyzji żywieniowych.

– Oferta Subway® została bardzo dobrze przyjęta przez klientów stacji Amic Energy, jest ona świetnym uzupełnieniem dotychczasowego menu stacji – hot dogów, zapiekanek, kanapek. Zdrowsze, świeże, ciepłe i pyszne Suby są dostępne dla naszych klientów przez całą dobę, gdy tylko przyjdzie im na nie ochota – komentuje Irmina Karpińska, dyrektor marketingu i Convenience Amic Energy w Polsce.

Od niedawna miłośnicy kanapek mogą też zamawiać chrupiące ziemniaczki dostępne w zestawach z napojem.

Subway® jest jedną z najszybciej rosnących globalnych sieci restauracji. Na całym świecie ich wyjątkowe kanapki przygotowywane na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniami są dostępne w ponad 45 000 miejsc. Dodatkowo, na 24 stacjach Amic Energy możliwe jest również zamawianie kanapek, sałatek i wrapów z dostawą, dzięki aplikacji Uber Eats.

W 2021 roku Amic Energy zamierza otworzyć kilkanaście następnych restauracji Subway®. Jednocześnie, na pozostałych stacjach, klienci mogą skorzystać z dotychczasowej oferty gastronomicznej w strefach Food Point – m.in. kanapek z wypiekanego na miejscu pieczywa, zapiekanek, różnorodnych hot dogów, świeżo wyciskanych soków oraz najwyższej jakości świeżo parzonej kawy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.