Amic Energy szuka dwóch dostawców produktów pozapaliwowych

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, Amic Energy w Polsce ogłosiła dwa kolejne postępowania przetargowe. Ich celem będzie wybór dostawcy prasy oraz doładowań telefonicznych, kart startowych i kart prezentowych. Sieć stacji Amic działa w 116 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Amic Energy

Dwa przetargi Amic Energy

Firma Amic Polska ogłosiła otwarcie konkursu ofert na dostawy prasy. W osobnym postępowaniu prowadzi konkurs ofert na dostawy doładowań telefonicznych, kart startowych i kart prezentowych.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursach ofertowych powinny zarejestrować się za pomocą specjalnych formularzy dostępnych w zakładce przetargów na stronie koncernu do dnia 9 czerwca 2022 roku, do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą konkursów ofert w dniu 10 czerwca 2022 r. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie ofert przetargowych upływa w dniu 20 czerwca 2022 r. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargów należy kierować zapytania bezpośrednio do przedstawicieli koncernu na adres e-mail tenders@amicenergy.pl

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.