Amic Energy w Polsce nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2022

Udostępnij artykuł

Konsumenci w XV edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi nagrodzili sieć stacji paliw Amic Energy w Polsce tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2022”. Jest to prestiżowa nagroda, która przyznawana jest przez konsumentów i ekspertów w ogólnopolskim badaniu satysfakcji.

Amic Energy Gwiazda Jakosci Obslugi

Sposób oceny

Badanie trwało przez blisko rok. Ocenie poddano ponad 40 000 firm reprezentujących aż 250 branż. Dane analizowane w procesie to wskaźnik NPS – poziom lojalności klientów, indeks jakości usług oraz pięć podstawowych obszarów usług.

Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi to bezcenne wartości w biznesie, które można określić kilkoma słowami: solidność, zaufanie oraz przyjazność marki.

Amic Energy w Polsce wśród liderów

Amic Energy znalazła się w gronie liderów jakości w swojej branży obok marek Orlen i Shell. W ocenie klientów firmę wyróżniają najwyższe standardy obsługi klienta. Składa się na to wiele czynników, takich jak profesjonalna i miła obsługa na stacji, wysoka jakość oferty, w tym doskonałej jakości paliwa.

Otrzymany tytuł daje przede wszystkim olbrzymią satysfakcję. Codzienne starania i wysiłek zespołu Amic Energy w wielu obszarach obsługi docenia klienci. Wsłuchując się w potrzeby konsumentów i dbając o ich jak najlepsze doświadczenie z naszą marką możemy skutecznie dostarczać jakość na najwyższym poziomie. Działamy na bardzo trudnym rynku. Zakup paliwa to raczej konieczność niż przyjemność. W tej sytuacji to właśnie jakość obsługi determinuje decyzje klientów. Cieszymy się, że uczestnicy tak ogromnego badania wybierają naszą sieć i rekomendują ją innym.
– mówi Krzysztof Zwierzycki, dyrektor operacyjny sieci Amic Energy w Polsce.

O sieci Amic

Amic Energy liczy obecnie 116 stacji paliw w całej Polsce. Klienci kojarzą je jako miejsca dobrej energii. Potwierdzili to konsumenci „Gwiazdą Jakości Obsługi 2022”. Sieć działa w Polsce od 2016 roku i należy do austriackiego funduszu inwestycyjnego Amic Energy Management GmBH.

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.