Amic Energy zainwestowała w nowe stacje

[HOT NEWS – PREMIERA U NAS] W październiku 2019 roku Amic Energy dokonała zakupu dwóch stacji paliwowych. Oba punkty zostaną otwarte pod marką Amic Energy w listopadzie br. Tym samym w sieci Amic Energy będzie działać 116 stacji.

Amic Energy dokonało zakupu dwóch nowych stacji benzynowych zlokalizowanych w Cieszynie (woj. śląskie) przy drodze ekspresowej S52. Obie stacje zlokalizowane są najbliżej granicy z Czechami – stanowią pierwsze od wjazdu do Polski oraz ostatnie przy wyjeździe z Polski miejsce obsługi podróżnych.

Stacje posiadają rozbudowaną infrastrukturę zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Duży parking, osobne stanowiska do szybkiego tankowania tirów oraz AdBlue, sklep z bogatą ofertą produktów, gastronomią oraz strefą wypoczynkową. Dodatkowo na nowo zakupionych stacjach pojawią się również restauracje Subway.

Najnowsze inwestycje potwierdzają wcześniejsze zapowiedzi o planach rozwojowych sieci Amic Energy w Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

Marka stawia na miejsce, w którym klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Oferuje wysokiej jakości paliwa, których cena jest bardzo stabilna i konkurencyjna rynkowo. Zapewnia wygodne miejsca do odpoczynku i posiłku – Food Point a także na wybranych stacjach – restauracje Subway.

Marka stawia na miejsce, gdzie klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.