Amic Energy zmodernizuje stację w Inowrocławiu

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, Amic Energy w Polsce planuje modernizację obiektu zlokalizowanego przy ul. Dworcowej 18 w Inowrocławiu, w woj. kujawsko-pomorskim. W tym celu firma ogłosiła postępowanie przetargowe.

Amic Energy
Amic Energy

Przetarg Amic Energy

W celu przeprowadzenia zaplanowanych prac firma ogłosiła otwarcie przetargu dotyczące wyboru wykonawcy. Na stacji Amic nr 50 Inowrocławiu zaplanowano modernizację infrastruktury zewnętrznej oraz wykonanie odwodnienia studzienek nadzbiornikowych.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie koncernu w zakładce przetargów do dnia 8 czerwca 2022 roku, do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 9 czerwca 2022 r. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 27 czerwca 2022 r. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu należy kierować zapytania bezpośrednio do przedstawicieli koncernu na adres e-mail tenders@amicenergy.pl

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.