Amic nieustannie rozwija współpracę z siecią Subway®

Udostępnij artykuł

Do listy stacji Amic Energy, na których Klienci mogą skorzystać z oferty kultowej marki Subway® dołączają nowe lokalizacje! Stacja Amic Energy przy ul. Wernera 52 w Radomiu jest już drugim punktem sieci z restauracją Subway® w tym mieście. Natomiast we Wrocławiu przy ul. Armii Krajowej 50 powstała czwarta taka lokalizacja.

Amic Subway man

Amic Energy systematycznie rozwija współpracę franczyzową z siecią Subway®. Jej restauracje są aż na 62 stacjach, co plasuje firmę na czele franczyzobiorców marki w Polsce.

Amic Energy nieustannie rozwija strefy foodowe na swoich stacjach, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów – kierowców, ale także często okolicznych mieszkańców.

Oferta amerykańskiej restauracji Subway® jest wyjątkowo kusząca. Każdy smakosz sandwichy znajdzie tu w menu doskonale znane i lubiane smaki m.in. Kurczak BBQ, Spicy Italian (włoskie połączenie pepperoni z salami), czy też wersję wegetariańską Spicy Veggie. SUB-y podawane są zawsze ze świeżymi warzywami, wybranymi sosami i w wypiekanym na miejscu pieczywie.

Klienci nowych lokalizacji w Radomiu oraz Wrocławiu mają do wyboru jeszcze szerszą ofertę: zapiekanki, sałatki, pieczone ziemniaczki, a także zestawy. Do każdego Suba, wrapa czy sałatki można dokupić w promocyjnej cenie dodatki jak napój i ziemniaczki!

Na stacjach Amic Energy możliwa jest dostawa poprzez Glovo, Uber, Pyszne, czy Bolt Food, dlatego przekąski od Subway® można zamówić bezpośrednio do domu.

Źródło: Amic Energy w Polsce

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 21.10.2022
Aktualizacja: 21.10.2022